دانلود برنامه شاد (اندروید): http://shaddl.medu.ir

برنامه شاد (نسخه تحت وب) - مناسب گوشیهای ios و قدیمی

روش استفاده از برنامه: مانند همه شبکه های اجتماعی رایج، لازم است وارد برنامه شوید و شماره همراه خود را وارد کنید. کدی برای شما پیامک میشود. کد را وارد کنید و وارد برنامه شوید. قسمت "دانش آموز" را انتخاب کنید. کد ملی خود را وارد کنید. سایر اطلاعات خواسته شده را بدقت وارد کنید. لیست دروسی که دبیر شما قبلا وارد شده باشد برای شما نشان داده میشود.

این صفحه برای رفع اشکالات احتمالی هنگام کار با برنامه شاد تهیه شده است. از فرم نظرات پایین همین صفحه، اشکالات خود را هنگام استفاده از برنامه شاد مطرح کنید.

سوالات پرتکرار شما:

احراز هویت من در برنامه انجام نمیشود و خطا میدهد.

پاسخ: ابتدا به نسخه تحت وب شاد مراجعه کنید. آنجا مراحل ثبت نام و احراز هویت را انجام دهید. سپس به اپلیکیشن مراجعه کنید. مشکل شما حل میشود.

------------------------------------

من از گوشی با سیستم عامل ios استفاده میکنم. آیا اپلیکیشنی برای این نوع گوشی ها هم هست؟

پاسخ: در حال حاضر خیر. شما برای استفاده از برنامه شاد باید از طریق نسخه تحت وب وارد شوید. لینک نسخه تحت وب بالای همین صفحه قرار دارد.

-----------------------------------

چرا پس از ورود، لیست برخی از دروس برای من نشان داده نمیشود؟

پاسخ: دروسی برای شما نشان داده میشود که دبیر مربوطه قبلا برنامه شاد را نصب کرده باشد. اگر دبیر وارد برنامه نشده باشد، گروهی برای آن درس نخواهید داشت. در قسمت نظرات همین صفحه نام دروسی که نشان داده نمیشوند را با ذکر پایه تحصیلی ارسال کنید.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها